Українцям рекомендується відключити п'ять найпоширеніших пристроїв, які продовжують споживати електроенергію, навіть коли вони не використовуються.
Так, відключення цих пристроїв може допомогти скоротити рахунки за електроенергію:
Комп'ютери та ноутбуки.
Навіть у вимкненому стані ці пристрої продовжують споживати електроенергію через зарядні пристрої та підключені периферійні пристрої, такі як монітори та принтери.
Маршрутизатор.
Вони працюють цілодобово, забезпечуючи доступ до Wi-Fi, споживаючи електроенергію навіть коли вони не використовуються активно.
«Приводи» за проституцію і керування авто під наркотиками. ЗМІ розповіли історію Віолети Зайнуліної-Вайсман
Цю помилку роблять у кожній квартирі: чому холодильник не можна ставити впритул до стіни
"Ліга сміху" та вся Україна тужить: не стало відомого українського гумориста. Все сталося у бою
У неї навіть обличчя дике: в мережі порівняли Батьківщину-матір в Україні й в Росії
Побутова техніка.
Прилади з цифровими дисплеями або таймерами, такі як мікрохвильові печі або духовки, як і раніше, споживають електроенергію, що призводить до вищих витрат на платіжках.
Зарядний пристрій.
Зарядні пристрої для телефонів та інших продовжують споживати електроенергію, навіть якщо вони не заряджаються активно, що призводить до непотрібного споживання енергії.
Телевізори та аудіосистеми.
Багато користувачів вимикають свої телевізори та аудіосистеми лише за допомогою пульта дистанційного керування, залишаючи їх у режимі очікування. Цей режим може споживати від 0,5 до 10 Вт, щоб бути готовими до наступної віддаленої команди.
Читайте також:
Графіки відключення світла 10 вересня: до ДТЕК та Укренерго звернулися до українців
Слідом за тарифами на світ: українці побачать нові платіжки за воду – як зростуть ціни
Прогноз на зиму погіршується: чи буде вода та опалення при диких відключеннях світла
