У мережі з'явилася нова фотографія співака Олега Винника за кордоном, де він зображений у Берліні, Німеччина.

Зображенням поділилася Валерія Барон, представник Винника, у своєму фотоблозі. На знімку Барон та Винник разом у німецькій столиці. Український співак одягнений у повсякденну сорочку, сонцезахисні окуляри та різноманітні аксесуари.

Барон розповіла, що їхня зустріч була не просто випадковою прогулянкою. Вони обговорили плани Винника на майбутнє, хоча конкретні деталі не були розкриті.

Скрін публікації Валерії Барон із Олегом Винником

Вона підписала свою публікацію: «Є тільки два способи прожити життя. Перший - ніби чудес не існує. Другий - начебто навколо одні дива» (Альберт Ейнштейн). Важлива зустріч, багато вирішених питань. Все ще попереду... Олеже Анатолійовичу, пишаюся твоєю силою духу. Лети і твори чудеса. Твої люди чекають!».

Як повідомляється, обговорення між Винником та Бароном були зосереджені на розвитку кар'єри співака. Винник, який відновлюється після невказаної хвороби у Німеччині, готується до світового турне. Нещодавно він оголосив графік своїх майбутніх концертів після перерви.

Популярні новини зараз

"Ліга сміху" та вся Україна тужить: не стало відомого українського гумориста. Все сталося у бою

Відгодовує залицяльника: Ксенія Мішина натякнула на новий роман. Чоловік вже навіть знайомий із сином

"Дамська витівка": старовинний рецепт наливки з домашньої черешні

У неї навіть обличчя дике: в мережі порівняли Батьківщину-матір в Україні й в Росії

Показати ще

Читайте також:

Ступка, що втік, як і Винник, потрапив під серйозну "струсу": на що скаржиться актор – Яма йому там не допоможе

Ого, які помідори: Леся Нікітюк "попалася" навпочіпки в кущах

Тіна Кароль взяла зброю і вирушила на полігон: жодного мікрофону та макіяжу