НБУ має намір вилучити з обігу деякі банкноти, зокрема купюри номіналом 50 і 200 гривень, випущені в період з 2003 по 2007 рік.
З 1 листопада 2024 року ці старі банкноти поступово замінятимуться більш сучасними версіями, випущеними у 2014 році і пізніше, як повідомляє Нацбанк.
Хоча українцям не потрібно буде обмінювати свої старі банкноти, оскільки вони, як і раніше, будуть визнаватись дійсними, банки припинять поширювати застарілі купюри через свої касові апарати. НБУ методично вилучатиме ці гривні старого зразка з обігу для утилізації.
Ця ініціатива спрямована на підвищення якості готівки в обігу та перехід на нові, більш захищені банкноти. Цей крок означає завершальний етап заміни старої валюти в Україні, гарантуючи, що регулярні готівкові операції залишаться незайманими.
Раніше Національний банк також вилучив із обігу купюри старого зразка номіналом 1, 2, 5, 10, 20, 100 та 500 гривень.
Цю помилку роблять у кожній квартирі: чому холодильник не можна ставити впритул до стіни
"Ліга сміху" та вся Україна тужить: не стало відомого українського гумориста. Все сталося у бою
Відгодовує залицяльника: Ксенія Мішина натякнула на новий роман. Чоловік вже навіть знайомий із сином
"Дамська витівка": старовинний рецепт наливки з домашньої черешні
Читайте також:
Вперше за 20 років: Нацбанк увів в обіг нові гривні - який номінал і як вони виглядають
Українцям виплатять гроші на дітей: хороші суми надходитимуть щомісяця
Українці за кордоном впадуть у ступор: дані про рахунки та гроші тепер відстежує податкова
