У той час, як українці вже давно почали отримувати «тисячу Зеленського», станом на 10 лютого 2025 року вчителі в Києві не отримали обіцяну додаткову виплату у розмірі 1000 гривень.
Так, це виплата, яка мала бути виплачена всім педагогічним працівникам як підтримка з 1 січня 2025 року.
Варто зазначити, що цю інформацію повідомило видання Київ24 із посиланням на відгуки вчителів середніх навчальних закладів Оболонського району.
Як відомо, вчителі повідомили, що їхні зарплати за січень було виплачено без додаткових 1000 грн, обіцяних урядом, що викликало у них розчарування через невиконане зобов'язання.
Важливо відзначити, що ця додаткова виплата мала бути спрямована на підтримку педагогів, але затримка або недогляд викликали стурбованість серед педагогічної спільноти.
Повністю гола Анна Трінчер блиснула "принадами": таких розмірів ви ще не бачили
Цю помилку роблять у кожній квартирі: чому холодильник не можна ставити впритул до стіни
"Ліга сміху" та вся Україна тужить: не стало відомого українського гумориста. Все сталося у бою
"Дамська витівка": старовинний рецепт наливки з домашньої черешні
Нагадаємо, нові виплати від 20 тисяч на українця: як оформити грошову допомогу понад тисячу доларів
Раніше «hyser» повідомляв, ось вам і пенсія, субсидія і зарплата: скільки грошей йде на виплати одного депутата
Як повідомляв «hyser», нові субсидії, ВПО та виплати в лютому: що зміниться і як не втратить допомогу
