З наближенням опалювального сезону багато українців готують свої будинки до холодної погоди. Дехто запасається дровами, хтось утеплює вікна та двері, а частина українців зосереджуються на чищенні радіаторів - важливому завданні, яке часто не береться до уваги.
Щорічне чищення радіаторів забезпечує оптимальну тепловіддачу, не даючи пилу та бруду блокувати тепло. Якщо її не чистити, пил, що накопичується на радіаторах, буде поширюватися повітрям при включенні опалення, що може викликати проблеми з диханням.
Процес підготовки простий і складається з кількох етапів. Почніть з чищення радіатора пилососом, щоб видалити поверхневий пил, не розносячи його по кімнаті. Щоб захистити підлогу, покладіть пластикову плівку або стару тканину, щоб зібрати бруд або воду.
Приготуйте миску з теплою водою, змішаною з миючим засобом, змочіть щітку в розчині і потріть між радіаційними секціями. Обов'язково видаліть всі стійкі плями, які могли накопичитись.
Ті, хто віддає перевагу натуральним альтернативам, можуть замінити хімічні засоби для чищення розчинами з мила, харчової соди, перекису водню або лимонної кислоти. Виберіть один варіант і використовуйте його для ретельного очищення радіатора.
"Мімоза" на столі більше не з'явиться: рецепт салату "Маркіза", який давно замінив радянську класику
Готовий вивести війська з деяких територій: Reuters розповіли про поступки путіна
Яйця, гречка, хліб, а тепер і молочка: ціни у супермаркетах продовжують підніматися
Хлопець Лесі Нікітюк розповів, як довго вони з нею разом: "Таке почуття, ніби..."
Так, виконавши це просте, але важливе завдання, домовласники можуть підвищити ефективність своєї системи опалення, забезпечуючи найкраще тепло та здоровіше повітря в приміщенні протягом усієї зими.
Читайте також:
Опалювальний сезон залишиться лише у мріях: яких українців позбавлять тепла суворої зими
Коли Україну огорне снігом і якою буде погода взимку: про що говорять народні прикмети
За підготовку до зими українців штрафуватимуть на сотні тисяч гривень