Нині настав період, коли одні городники завершили всі свої справи на ділянці та спокійно готуються до наступного сезону, а є ті, хто висаджує культури.

Звичайно, не всі вирішуються на це, адже процес дуже відповідальний, та й багато хто переживає про те, що культури не приживуться, а гроші та зусилля будуть витрачені. Але давайте розглянемо 4 явні переваги підзимового посіву культур.

Посадка озимого чеснока, фото: youtube.com

Ранній урожай

Ви зможете скуштувати перші плоди зі своєї грядки на 2-3 тижні раніше ніж сусіди, які проводили посівні роботи навесні. А якщо накрити сходи покривним матеріалом, то вдасться прискорити дозрівання ще на 7-12 днів.

Здорові рослини

Насіння, яке провело в землі всю зиму, добре загартувалося і пройшло природний відбір. У результаті і рослини, що з'явилися з них, будуть міцнішими і здоровішими за своїх "побратимів".

Город, зображення з вільних джерел

Популярні новини зараз

Доплати до пенсії: які види соціальної допомоги отримають пенсіонери

"Мімоза" на столі більше не з'явиться: рецепт салату "Маркіза", який давно замінив радянську класику

Підгодуйте томати йодом і одразу отримайте 2 бонуси: навіщо це роблять досвідчені городники

Редиску можна посіяти в листопаді і навіть у грудні: найкращі дати для цього і як правильно, отримаєте врожай вже на 8 березня

Показати ще

Посушлива весна – не проблема

Поки інші городники турбуються через те, що весна видалася посушливою, ви зберігатимете спокій, адже після танення снігу насіння набухає і починає проростати, використовуючи весняну вологу на 100%.

Стійкість до заморозків, хвороб та шкідників

Молодим паросткам овочів підзимового посіву не страшний короткочасний мінус. Їм не загрожує і напад шкідників на кшталт морквяної мухи та хрестоцвітої блішки – у цей час комахи ще перебувають у сплячці.

Город, зображення з вільних джерел

Читайте також:

Чи потрібно перекопувати город у теплицях восени і як правильно це робити у листопаді.

Ґрунт у теплицях теж потрібно відновлювати: 3 способи зробити це.